Bułgarskie kosmetyki medyczne, które pomogły tysiącom ludzi w całej Europie

Bułgarskie kosmetyki medyczne, które pomogły tysiącom ludzi w całej Europie

InaEssentials

Inaessentials to mała rodzinna firma, która od 2000 roku zajmuje się produkcją ekologiczną w Bułgarii. Właśnie w tym roku ja i mój mąż zaczęliśmy uprawiać rolnictwo ekologiczne jako amatorzy. Niewiele wiedzieliśmy, ale mieliśmy wizję. Kilkakrotnie byliśmy blisko bankructwa, a droga, którą wybraliśmy, była pełna trudności. Dziś zbieramy owoce naszego wieloletniego doświadczenia i przy pomocy trójki naszych dzieci rozwijamy się szybciej niż kiedykolwiek . Dzięki naszym wspólnym wysiłkom nasz mały, rodzinny projekt „Inaessentials”, który rozpoczęliśmy w 2019 roku, jest obecnie rozpoznawalną marką w 6 krajach, w tym w Polsce, a ostatnio zarejestrowaliśmy 200 000 klientów.

Inaessentials Family poland

Pozwól nam opowiedzieć Ci naszą historię

Historia marki Inaessentials zaczyna się właściwie na długo przed 2019 rokiem. W 2011 roku mieliśmy bardzo dużo znajomych, którzy próbowali naszych produktów i ciągle nam mówili, że woda lawendowa jest magiczna i nigdy nie spotykali czegoś podobnego. Pamiętam, że kiedyś koleżanka przyniosła domowe ciasto, uszczęśliwiona tym, że twarz jej córki wyczyściła się tuż przed balem maturalnym.

Sprawdź najlepszą ofertę na ten produkt TUTAJ

Od tamtej pory próbowaliśmy, ale nie wiedzieliśmy jak dotrzeć do większej liczby osób. Na szczęście w 2019 roku nasz syn Vasko, który wtedy studiował w Anglii, zajął się naszą stroną na Facebooku i pokazał nam, jak możemy popularyzować nasze posty, aby dotrzeć do większej liczby osób. Na początku nie było dużego efektu, ponieważ dawaliśmy 30 BGN dziennie na reklamę i mieliśmy 1 lub 2 zamówienia. Natomiast po tygodniu pod postami pojawiły się komentarze zadowolonych klientów. Po około miesiącu nasza pierwsza reklama miała ponad 20 pozytywnych komentarzy, co przyniosło ogromny efekt. Wtedy już mogliśmy sobie pozwolić na wyświetlenie 2 kolejnych reklam i stało się to samo. Mąż powtarzał, że maluch jest geniuszem marketingu,

ale znacznie później zdaliśmy sobie sprawę, że ludzie ufają nam nie z powodu reklamy, ale dlatego, że jesteśmy z nimi otwarci i uczciwi. 

 Rok 2020 i 6 nowych krajów

Pod koniec 2019 roku juz wiedzieliśmy, że stworzyliśmy coś dużego. Codziennie dzwonili zadowoleni klienci, otrzymywaliśmy setki wiadomości tygodniowo… Wszyscy znajomi kazali nam wypróbować rynek europejski, co było dla nas zupełnie coś nowego i nieznanego. I tu znowu dzieci zajęły się zbieraniem informacji, badaniem i ostatecznie wybrały drogę – postanowiły, że należy rozpocząć współpracę z magazynem logistycznym i stworzyć stronę internetową Inaessentials w każdym kraju. Rozpoczęlismy działalność najpierw w Niemczech, gdzie również opublikowaliśmy naszą historię. Byliśmy zszokowani efektem ... w ciągu miesiąca sprzedaży w Niemczech były na poziomie jak w Bułgarii od lutego do grudnia 2019 roku.

Po tym jak przekonaliśmy się, że ten model działa, postanowiliśmy zaryzykować i zainwestowaliśmy wszystko, co do tej pory zdobyliśmy, w strategię wejścia na nowe rynki. I tak powstały Inaessentials/uk/sk/de/ro/pl. Po Bułgarii juz mieliśmy Wielką Brytanię, Niemcy, Austrię, Rumunię, Słowację i Grecję, a juz w tym Polskę.

Zaczęliśmy otrzymywać podziękowania we wszystkich językach. 

To wszystko było dla nas spełnieniem marzeń, ale też zaczęliśmy odczuwać wielką odpowiedzialność. Nowym wyzwaniem było utrzymanie jakości usług, co zawsze było dla nas priorytetem. Do dnia dzisiejszego tylko my osobiście (ja, mój syn i moja córka) odpowiadamy na wszystkie wiadomości na Facebooku i Instagramie, bo wiemy, że osobiste podejście jest kluczowe i choć wymaga czasu, uważamy, że warto.

Veselina Ralcheva, Vasil Ralchev, Elena Ralcheva Inaessentials Poland

Jak dziękujemy

Wiemy, że nic z tego, co osiągamy, nie przychodzi nam za darmo i nieustannie staramy się dawać i pomagać. Obecnie opiekujemy się ponad 30 rodzinami s mniejszości etnicznych. Specjalnie nie wprowadzamy mechanizacji w wielu naszych działań rolniczych, abyśmy mogli zapewnić im długoterminowe zatrudnienie. Większość naszych pól lawendowych jest nadal koszona ręcznie. Tak samo ręcznie zbieramy dziki perukowiec podolski i pokrzywę

Niedawno opublikowaliśmy post z pytaniem, jak możemy polepszyć swoją obsługę i otrzymaliśmy dziesiątki sugestii. Już wkrótce zamierzamy spełnić pięć najczęstszych życzeń naszych klientów. A od 2020 roku oferujemy unikalną 100% gwarancję dla naszych klientów, dając możliwość pełnego zwrotu kwoty za zamówiony produkt w przypadku niezadowolenia klienta bez konieczności zwrotu produktu.

Chcemy Ci podziękować i teraz

Jeśli już jesteś naszym klientem lub dopiero teraz dowiedziałeś się o naszej marce, wiele dla nas będzie oznaczało, jeśli dasz nam szansę i wypróbujesz nasze produkty, które możesz zobaczyć: TUTAJ

Przygotowaliśmy dla Ciebie dużą niespodziankę, a mianowicie - kod podarunkowy na rabat z okazji tego, że dołączyło do naszej rodziny już ponad 200 000 klientów z całej Europy. Po wprowadzeniu kodu 200ina dostaniesz 15% rabat na pierwsze zamówienie.

Możesz zobaczyć naszą stronę internetową i wszystkie produkty, klikając na przycisk poniżej:                       

"Cel wykraczający poza zysk: jak nasza marka wywiera wpływ”

W InaEssentials wierzymy w odwdzięczanie się społecznościom, które nas wspierały. Dlatego z dumą oferujemy możliwość zatrudnienia się w naszej firmie członkom grup mniejszościowych, pomagając im w utrzymaniu się oraz zapewniając im środki do życia i lepszą przyszłość. Wybierając nasze ekologiczne produkty, nie tylko poprawiasz własne zdrowie i urodę, ale także pozytywnie wpływasz na życie innych. Dołącz do nas i zmieniaj świat już dziś.