Dlaczego potrzebujesz melisy jako idealnej, naturalnej pielęgnacji po opalaniu?

Dlaczego potrzebujesz melisy jako idealnej, naturalnej pielęgnacji po opalaniu?

Naturalna-woda-z-melisy-lekarskiej-InaEssentials

Absolutnie uwielbiamy słoneczną, letnią pogodę! To za czym nie przepadamy, to kiedy jesteśmy poparzeni słońcem... Na szczęście nasza rodzina opracowała idealną ochronę dla skóry, gdy tak się dzieje - 100% ORGANICZNA WODA Z MELISY.

Lato to nasza ulubiona pora roku, ponieważ spędzamy dużo czasu na zewnątrz, pracując na naszych pięknych polach z ziołami leczniczymi, położonych w samym sercu Bułgarii. I czasami... poparzyło nas słońce!  Dlatego pragnieniem naszej rodziny było znalezienie naturalnego rozwiązania dla tej niedogodności skórnej. A marzenie stało się prawdziwe z tym magicznym ziołem - Melisa! Ta kwiatowa woda jest małym cudem natury. Może zmniejszyć oparzenia nawet o 60%!

Organiczna-woda-z-melisy-lekarskiej-InaEssentials

Gdy mamy trochę wolnego czasu, bardzo lubimy spędzać ciepłe dni na plaży. Jednak odpoczywając i uzyskując brązową opaleniznę, nie powinniśmy zaniedbywać pielęgnacji skóry. W sezonie letnim może się zdarzyć więcej nieprzyjemnych rzeczy niż oparzenia słoneczne - sucha i łuszcząca się skóra, a także różne podrażnienia są niezwykle powszechne.

Ale nie martw się! Zespół InaEssentials przygotował przydatne wskazówki dotyczące idealnej naturalnej pielęgnacji po opalaniu. Szybko informujemy, że zawiera jeden z naszych bestsellerowych produktów - 100% ORGANICZNĄ WODĘ Z MELISY.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie i chcesz poznać porady i wskazówki dotyczące pięknej i zdrowej skóry KLIKNIJ TUTAJ I CZYTAJ WIĘCEJ!

 Porady i wskazówki po opalaniu, których potrzebujesz, a o których nie wiesz.

% 100% zwrotu - Bez pytań 📝

Od 2021 roku stosujemy politykę "klient ma zawsze rację". Oznacza to, że oferujemy pełny zwrot pieniędzy, jeśli nie jesteś zadowolony ze swoich produktów.

"Cel wykraczający poza zysk: jak nasza marka wywiera wpływ”

W InaEssentials wierzymy w odwdzięczanie się społecznościom, które nas wspierały. Dlatego z dumą oferujemy możliwość zatrudnienia się w naszej firmie członkom grup mniejszościowych, pomagając im w utrzymaniu się oraz zapewniając im środki do życia i lepszą przyszłość. Wybierając nasze ekologiczne produkty, nie tylko poprawiasz własne zdrowie i urodę, ale także pozytywnie wpływasz na życie innych. Dołącz do nas i zmieniaj świat już dziś.