Hydrolina - Woda organiczna i Hydrolat

Hydrolina - Woda organiczna i Hydrolat

[InaEssentials-rodzinna-hydrolina

Jaka jest podróż HYDROLINА? 

Droga HYDROLINY jest wypełniona ogromnym wysiłkiem i chęcią dania  Wam - naszym klientom tego, co najlepsze. Przeszliśmy proces przygotowawczy, który trwał ponad pół roku. Pozwól, że opowiemy Ci więcej o tej ekscytującej podróży.

Tak, jest inflacja, ale naszej rodzinie udało się "zrobić lemoniadę z cytryn"! :)  Uznaliśmy, że to czas na zmianę i spojrzenie w przyszłość. Tak narodziła się HYDROLINA.

Na początek przygotowaliśmy dla Ciebie prezent-niespodziankę! Ale najpierw idź dalej z nami i kontynuuj czytanie. :)

Wskazówka: Szukaj nawet w najbardziej ukrytych miejscach!

Jakie są korzyści? 

InaEssentials-rumianek-hydrolina

Sprawdź najlepszą ofertę na ten produkt TUTAJ

Hydrolat, nie tylko woda. 

Od początku naszej rodzinnej działalności produkujemy i oferujemy hydrolaty.  Co to jest hydrolat?  Odpowiedź jest dość prosta - hydrolaty są wytwarzane w końcowym procesie destylacji, w którym woda jest silnie nasycona olejkami eterycznymi. W ten sposób odróżniamy się od wszystkich innych. To, co czyni nas naprawdę wyjątkowymi, to nasze skuteczne produkty.

InaEssentials-jodłowa-hydrolina

Sprawdź najlepszą ofertę na ten produkt TUTAJ

Czym nasze hydrolaty NIE są:

 • Wody aromatyczne - ich produkcja nie wymaga nawet destylacji.
 • Wody kwiatowe - ich produkcja wymaga destylacji, ale większość wód kwiatowych na rynku zawiera minimalne ilości olejków eterycznych, chemikaliów, konserwantów i alkoholu. Eliminuje to mały krąg właściwości leczniczych, które pozostały. Jest to bardziej termin komercyjny.
 • Hydrolaty - pytanie jest dyskusyjne, ale jest to bardzo ogólna koncepcja, która jest stosowana nie tylko do destylatów, ale także do roztworów dowolnego pochodzenia.InaEssentials-rose-hydrolinaSprawdź najlepszą ofertę na ten produkt TUTAJ

Właśnie dlatego wszystkie wody INA stają się: HYDROLINA. Zgadza się, nasza ulubiona  woda różana , woda  lawendowa, woda z melisy ,  wszystkie inne są teraz HYDROLINA!

Szerokie możliwości aplikacji

InaEssentials-peppermint-hydrolina

Sprawdź najlepszą ofertę na ten produkt TUTAJ

Produkowane przez nas hydrolaty są wiernym sprzymierzeńcem w pielęgnacji skóry twarzy, włosów i ciała! Pomagają w walce z:

 • Tłusta skóra, trądzik, zaskórniki, blizny i pigmentacja
 • Suchość skóry, podrażnienia, łuszczyca, egzema i inne podrażnienia skóry
 • Problematyczna skóra głowy i włosy, w tym łupież, łojotok, wypadanie włosów
 • Problemy z dziąsłami i jamą ustną, w tym owrzodzenia, opryszczka i zapalenie przyzębia
 • Grzyb na stopach i paznokciach
 • Napięcie nerwowe

InaEssentials-stjohnswort-hydrolina

Sprawdź najlepszą ofertę na ten produkt TUTAJ

Ponadto są:

 • Całkowicie naturalne, uprawiane na ekologicznych polach i ogrodach
 • Przetwarzane w certyfikowanej, nowoczesnej destylarni do produkcji ekologicznej
 • Podkładem w porannej i wieczornej rutynie, przygotowując skórę do późniejszej pielęgnacji
 • Stosowane w ochronie przed promieniowaniem UV
 • W butelkach w 100% nadających się do recyklingu
 • Możliwość ponownego napełniania w niedalekiej przyszłości
 • Stworzone przez pomoc rodzinom mniejszości w naszym rodzinnym mieście; składniki są starannie dobrane przez oddanych, troskliwych pracowników
 • Nadaje się do codziennego użytku

 InaEssentials-lawenda-hydrolina

Sprawdź najlepszą ofertę na ten produkt TUTAJ

Cieszymy się, że dotarłeś tak daleko! To jest duch! Obiecujemy, że nie pożałujesz.

 Nowy design, ekologiczne i kompaktowe butelki.

Kierując się naszym marzeniem o rozwoju na światowym poziomie, a także w zgodzie z naturą, zdecydowaliśmy się użyć butelek 150 ml zamiast 200 ml.

Aby zrekompensować to naszym klientom, oferujemy:

InaEssentials-nowy-design

 • Zupełnie nowy design, który sprawi, że się zakochasz. Udało nam się stworzyć magię w butelce , która opowiada historię naszej rodziny Iny. Z powodzeniem połączyliśmy nowoczesność, odwagę i nieprzewidywalność z organicznym, naturalnym i ciepłym.

 InaEssentials-eko-butelki

 • Bardziej przyjazne dla środowiska butelki.  Zadaliśmy sobie pytanie: "Czy biodegradowalne, plastikowe lub szklane butelki są najbezpieczniejsze dla środowiska?" Przeprowadziliśmy szereg badań i konsultacji ze specjalistami w tej dziedzinie. Co stało się jasne? Większość materiałów biodegradowalnych jest rzeczywiście lepsza, ale reszta jest wręcz niebezpieczna. Odkryliśmy, że jeśli chodzi o butelki, surowce wtórne są znacznie bardziej zrównoważoną opcją niż te biodegradowalne.  Co więc mamy teraz?  Opcja recyklingu, która jest naprawdę przyjazna dla środowiska!

InaEssentials-melissa-hydrolina

Sprawdź najlepszą ofertę na ten produkt TUTAJ

KIEDY NASZE WODY DOTRĄ DO WAS JAKO HYDROLINY?

Proces rebrandingu wciąż trwa, więc nie możemy ograniczać się żadnym terminem. Obecnie wyprzedadajemy wszystkie poprzednie wzory butelek. Kiedy się wyprzedadzą, HYDROLINA zaleje świat swoją magią. Naprawdę doceniamy  twoje zrozumienie i jesteśmy bardziej niż szczęśliwi, że możemy przejść przez ten proces razem!

Więcej o produkcji HYDROLINY

W jaki sposób uprawiane i produkowane są wszystkie rośliny, które sprawiają, że HYDROLINA jest magiczna?

 [InaEssentials-nowa-destylarnia

 • Jesteśmy dumni, że możemy zainwestować w nową, nowoczesną destylarnię, unikalną  w całej okolicy.

 • Utrzymujemy również centrum konsultacyjne w bezpośrednim sąsiedztwie produkcji. To będzie prawdziwa magia, ponieważ całe miejsce otoczone jest naszymi polami róż, lawendy i rumianku.  Nie możemy się doczekać, aby zebrać się razem w otoczeniu magicznego aromatu naszych ziół.

InaEssentials-nowa-destylarnia

Oznacza to, że od przyszłego roku będziemy mogli powitać naszych klientów z całego świata. Ponadto będziemy mieli okazję pokazać z pierwszej ręki, jak produkujemy HYDROLINĘ.  Gdzie?  W naszej nowej, nowoczesnej i zaawansowanej technologicznie destylarni.

Długo oczekiwany prezent! Kup swoją HYDROLINĘ już teraz ze specjalnym rabatem -15%. Po prostu użyj tego kodu przy kasie: FUTURE15 (dodaj rabat przy finalizacji zakupów)

Stań się częścią rodziny InaEssentials już teraz za pomocą jednego kliknięcia tutaj!  

Odwiedź naszą stronę, klikając czerwony przycisk poniżej:

 

"Cel wykraczający poza zysk: jak nasza marka wywiera wpływ”

W InaEssentials wierzymy w odwdzięczanie się społecznościom, które nas wspierały. Dlatego z dumą oferujemy możliwość zatrudnienia się w naszej firmie członkom grup mniejszościowych, pomagając im w utrzymaniu się oraz zapewniając im środki do życia i lepszą przyszłość. Wybierając nasze ekologiczne produkty, nie tylko poprawiasz własne zdrowie i urodę, ale także pozytywnie wpływasz na życie innych. Dołącz do nas i zmieniaj świat już dziś.