Magiczny szampon różany do włosów suchych i zniszczonych

MAGICZNY SZAMPON RÓŻANY DO WŁOSÓW SUCHYCH I ZNISZCZONYCH - zawierający najdroższy olejek na świecie

Magiczny szampon różany do włosów suchych i zniszczonych

Każdy pragnie pięknych i zdrowych włosów. InaEssentials jest tutaj, aby zapewnić Ci wysokiej jakości naturalną opiekę. Nasz szampon różany jest wyjątkowy ze względu na swój skład i zawartość najdroższego oleju na świecie - olejku różanego.

Szampon różany od InaEssentials jest dla tych, którzy szukają produktu bez parabenów, siarczanów, sztucznych zapachów i barwników oraz dla tych, którzy pragną produktu regenerującego, rewitalizującego i odżywczego. 

A jakie są kluczowe składniki? 

Szampon Różany InaEssentials łączy organiczny olejek różany z olejem arganowym, olejem makadamia i olejem babassu, aby ożywić włosy oraz wygładzić je i wzmocnić, pomagając zminimalizować łamliwość i wypadanie. Jest wzbogacony witaminami A, E, D-Pantenolem i ekstraktem z winorośli, aby odżywić skórę głowy. Nasz szampon delikatnie oczyszcza skórę głowy, jednocześnie naturalnie odmładzając włosy i czyniąc je świeżymi i zdrowymi.

Magiczny szampon różany do włosów suchych i zniszczonych

To najlepsza kombinacja, jaką możesz zapewnić swoim włosom po gorących letnich miesiącach, kiedy bardzo często wystawiasz włosy na działanie słońca i słonej wody. Dlatego Twoje włosy potrzebują dodatkowej regeneracji i rewitalizacji.

Pielęgnacja włosów może być tak łatwa z InaEssentials. Zapewniamy najlepszą opiekę włosów w zaledwie 1 butelce! Nie potrzebujesz niczego więcej niż naszego szamponu Różanego, a Twoje włosy znów zabłysną. 

Kup ten cud teraz ze specjalnym RABATEM -40%. Nie spóźnij się, zniżki nie będą trwać wiecznie. 

InaEssentials Szampon różany do włosów SUCHYCH i ZNISZCZONYCH

https://inaessentials.pl/collections/frontpage/products/naturalny-szampon-rozany-dla-suchych-i-zniszczonych-wlosow-250-ml 

 

"Cel wykraczający poza zysk: jak nasza marka wywiera wpływ”

W InaEssentials wierzymy w odwdzięczanie się społecznościom, które nas wspierały. Dlatego z dumą oferujemy możliwość zatrudnienia się w naszej firmie członkom grup mniejszościowych, pomagając im w utrzymaniu się oraz zapewniając im środki do życia i lepszą przyszłość. Wybierając nasze ekologiczne produkty, nie tylko poprawiasz własne zdrowie i urodę, ale także pozytywnie wpływasz na życie innych. Dołącz do nas i zmieniaj świat już dziś.