Maria Ralcheva holding Saint John’s Wort herb

Odpowiedź natury na łuszczycę: Hydrolina z dziurawca

Jako matka i właścicielka firmy rozumiem, jak ważne jest stosowanie naturalnych produktów zarówno dla mnie, jak i dla mojej rodziny. Dlatego z przyjemnością przedstawiam Państwu nasze najnowsze rozwiązanie do pielęgnacji skóry: Woda z dzikiego Dziurawca - Hydrolina na Łuszczycę i Podrażnioną skórę. Produkt stworzony dzięki naturze i pozyskiwany z naszych własnych ogrodów, który zapewnia długoterminowe rozwiązanie łuszczycy.

 

Hydrolina z dziurawca
Sprawdź najlepszą ofertę na ten produkt TUTAJ

Zobacz najlepszą ofertę z produktem TUTAJ

Nasza podróż

Rozpoczęcie działalności nigdy nie jest łatwe, ale przy wsparciu męża i dzieci stworzyliśmy markę, która ucieleśnia naszą pasję do naturalnego piękna. Nasza rodzina pracuje razem, aby uprawiać najlepsze organiczne składniki i jesteśmy dumni, że możemy bezpośrednio dostarczać korzyści płynące z natury.

Dlaczego wierzymy, że dziurawiec jest dobry na łuszczycę

Ziele dziurawca to roślina o długiej historii stosowania w medycynie tradycyjnej, okazała się skuteczna w walce z łuszczycą. Nasza organiczna woda z dziurawca – Hydrolina, jest pozyskiwana z najlepszych ręcznie zbieranych kwiatów dziurawca i jest specjalnie opracowana, aby łagodzić i nawilżać podrażnioną skórę.

Nauka, która się za tym kryje, dowodzi, że dziurawiec zawiera wysoką zawartość przeciwutleniaczy i związków przeciwzapalnych, które redukują zaczerwienienia i uspokajają podrażnioną skórę. W naszych własnych badaniach klinicznych zaobserwowaliśmy znaczną poprawę nawilżenia skóry i zmniejszenie objawów łuszczycy u ponad 90% uczestników z łuszczycą, po stosowaniu naszej organicznej wody z dziurawca – Hydrolina, przez zaledwie 4 tygodnie.

Vasil Ralchev trzyma wody z dziurawca

Jakość jest kluczem

W InaEssentials wierzymy w używanie wyłącznie najlepszych składników i nasza organiczna woda z dziurawca – Hydrolina, nie jest wyjątkiem. Stosujemy biodynamiczne podejście do upraw i nasze ziele dziurawca nawozimy wywarem z dziko rosnącej pokrzywy, zbieranej podczas pełni księżyca, aby zachować moc i skuteczność naszego dziurawca.

Osobisty kontakt

Zależy nam na zapewnieniu wysokiej jakości usług i osobistym kontakcie, dlatego sami odpowiadamy na wszystkie wiadomości na Facebooku i Instagramie. Z ponad 80 000 sprzedanych butelek i tylko kilkoma zwrotami, jesteśmy dumni z wpływu, jaki nasz produkt wywarł na życie tak wielu ludzi. Ale przede wszystkim jesteśmy dumni ze zmian, jakie te produkty przynoszą naszym klientom!

„Wprowadź rozwiązania natury do swojej codziennej pielęgnacji skóry”

Nasza organiczna woda z dziurawca – Hydrolina jest łatwa w użyciu, wystarczy namoczyć wacik w wodzie i nałożyć ją na dotknięte obszar. Używaj jej konsekwentnie, aby uzyskać najlepsze rezultaty i ciesz się korzyściami ukojonej, nawilżonej skóry w mgnieniu oka. Niezależnie od tego, czy zmagasz się z łuszczycą, czy po prostu chcesz poprawić stan swojej skóry, nasza organiczna woda z dziurawca - Hydrolina jest idealnym rozwiązaniem.

Efekty wody z dziurawca
Sprawdź najlepszą ofertę na ten produkt TUTAJ

Zobacz najlepszą ofertę z produktem TUTAJ

Próbowanie to wiara

Wierzymy w nasz produkt i chcemy, abyś ty również uwierzył. Jako marka rodzinna dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom jak najlepsze wrażenia.

Wypróbuj naszą organiczną wodę z dziurawca – Hydrolina, na łuszczycę. Użyj kodu promocyjnego: ina20, aby uzyskać 20% zniżki na pierwsze zamówienie.

 Nasza strona internetowa: inaessentials.pl 


👇 Kliknij przycisk poniżej, aby zobaczyć wszystkie produkty 👇

"Cel wykraczający poza zysk: jak nasza marka wywiera wpływ”

W InaEssentials wierzymy w odwdzięczanie się społecznościom, które nas wspierały. Dlatego z dumą oferujemy możliwość zatrudnienia się w naszej firmie członkom grup mniejszościowych, pomagając im w utrzymaniu się oraz zapewniając im środki do życia i lepszą przyszłość. Wybierając nasze ekologiczne produkty, nie tylko poprawiasz własne zdrowie i urodę, ale także pozytywnie wpływasz na życie innych. Dołącz do nas i zmieniaj świat już dziś.