Powrót do szkoły z InaEssentials

Powrót do szkoły z InaEssentials

Powrót do szkoły z InaEssentials

Szkoła, uniwersytet lub Twoja nowa praca wkrótce nadchodzą, dlatego ważne jest, aby stworzyć odpowiednią pielęgnację dla skóry, aby była zdrowa. Pomoże Ci to rozpocząć nowy okres w życiu z większą pewnością siebie i oczywiście ze zdrowszą skórą, dzięki InaEssentials.

Naturalne produkty pomogą Ci zrozumieć znaczenie ich składników i nauczą Cię, jak starannie dobrać produkt, którego potrzebujesz w zależności od różnych typów skóry. W tym artykule opowiemy Ci więcej o zaletach kosmetyków naturalnych oraz przedstawimy kilka propozycji produktów, które warto wdrożyć w swoim codziennym życiu.

W 100% naturalne kosmetyki, które radzimy wypróbować w codziennej pielęgnacji skóry

Powrót do szkoły z Inaessentials

Jednym z produktów, który jest świetny dla włosów, jest naturalny szampon różany, który jest pochodzenia naturalnego i całkowicie organiczny. Zawiera kombinację olejku arganowego, olejku różanego i makadamii, dzięki czemu doświadczysz wygładzenia włosów, zminimalizowania ubytków i ogólnej poprawy włosów. Aby odczuć ogólną różnicę i oczekiwane rezultaty ważne jest, aby szampon mógł działać przez co najmniej 2 tygodnie.

Organiczna woda różana jest świetna do oczyszczania i nawilżania skóry, jest odpowiednia dla każdego rodzaju skóry. Stymuluje regenerację naskórka i może pomóc w walce ze skórą problematyczną bez dodatku chemikaliów, siarczanów czy agresywnych składników.

Krem nawilżający w połączeniu z naszą organiczną wodą różaną pozostawia miękką i zdrową skórę, zapobiegając w ten sposób efektowi starzenia.

Nasz naturalny lawendowy krem ​​do rąk InaEssentials jest w 100% naturalny i zawiera ważne składniki zapewniające dobre nawilżenie skóry bez szkodliwych składników i złożonych agresywnych składników. To wysokiej jakości krem ​​z naturalną maską, zawierający 100% olejku lawendowego i wody, ma udowodniony pozytywny wpływ na skórę dłoni i paznokci, a to wszystko zauważysz już po 2 tygodniach stosowania.

Woda z dzikiego perukowca podolskiego to płyn do płukania ust, który powinien być częścią codziennej rutyny rano i wieczorem. W ten sposób będziesz w stanie w naturalny sposób utrzymać higienę jamy ustnej, a już po 2 tygodniach odczujesz zadowalający efekt. Ten płyn do płukania jamy ustnej eliminuje problemy z dziąsłami, dobrze radzi sobie z dobrą higieną oraz ma szybki i widoczny efekt.

Dlaczego wybierać naturalne produkty?

Poza wymienionymi już powodami, dla których warto stosować kosmetyki naturalne, warto wspomnieć jeszcze o jednym – kosmetyki naturalne to szeroka gama produktów do każdego rodzaju skóry i włosów, dostępna na każdą kieszeń. Ze względu na ich rosnącą popularność zakup ekologicznego kremu do twarzy nie wiąże się już ze znacznie wyższą ceną niż zakup popularnego kremu drogeryjnego.

Włączenie naturalnych produktów do rutyny w szkole lub pracy pomoże Ci być bardziej zorganizowanym, a także zachować zdrowszą i piękniejszą skórę, włosy i całe ciało.

Poznaj szeroką gamę naturalnych produktów na naszej stronie (link), to kosmetyki z naszej rodzinnej firmy, które przydadzą się w Twoim codziennym życiu.

Nie wahaj się wybrać swoich nowych produktów, na nowy początek sezonu, nowy rozdział i nową historię Twojego życia, z pomocą naszej rodziny na poland@inaessentials.eu.

 Kliknij poniżej i sprawdź swoje produkty do pielęgnacji skóry i włosów z okazji powrotu do szkoły z rabatem do 40%

 % 100% zwrotu - bez zadawania pytań 📝

Od 2021 roku obowiązuje zasada „klient ma zawsze rację”. Oznacza to, że oferujemy pełny zwrot pieniędzy, jeśli nie jesteś zadowolony ze swoich produktów.

"Cel wykraczający poza zysk: jak nasza marka wywiera wpływ”

W InaEssentials wierzymy w odwdzięczanie się społecznościom, które nas wspierały. Dlatego z dumą oferujemy możliwość zatrudnienia się w naszej firmie członkom grup mniejszościowych, pomagając im w utrzymaniu się oraz zapewniając im środki do życia i lepszą przyszłość. Wybierając nasze ekologiczne produkty, nie tylko poprawiasz własne zdrowie i urodę, ale także pozytywnie wpływasz na życie innych. Dołącz do nas i zmieniaj świat już dziś.