Pożegnaj HIPERPIGMENTACJĘ dzięki jednemu produktowi organicznemu z naturalnym SPF – sekret InaEssentials

Pożegnaj HIPERPIGMENTACJĘ dzięki jednemu produktowi organicznemu z naturalnym SPF – sekret InaEssentials

InaEssentials to rodzinna firma, z wielką miłością do natury, ale z jeszcze większą miłością do wszystkich, którzy wspierają naszą markę. Nasza rodzina dba o każdą osobę na całej linii produkcyjnej. Możesz sobie wyobrazić, że praca na polach i utrzymanie naszych pięknych plonów to trudne zadanie, szczególnie w gorącym letnim słońcu. I to zrodziło pytanie – jak możemy chronić ich skórę? Nasza tajna broń - WODA Z BIAŁEJ JODŁY ORGANICZNEJ! I to właśnie Państwu oferujemy – sprawdzone i zatwierdzone zbawienie w butelce.

Możesz poczuć wyższą temperaturę i dobry nastrój. Oznacza to tylko jedno – oficjalnie nadeszło lato! Chociaż prawdopodobnie planujesz spędzić ciepłe i przyjemne dni na słońcu, nie powinieneś zapominać, że promienie UV są ogromnym wrogiem pięknej i zdrowej skóry. Długotrwała ekspozycja na słońce latem jest jednym z głównych czynników, które mogą powodować nadmierną pigmentację skóry.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, czym są przebarwienia i jak chronić swoją skórę, śledź do końca ten artykuł. Przygotowaliśmy kilka praktycznych wskazówek, które możesz zacząć stosować już dziś.

Co to jest nadmierna pigmentacja skóry?

 Nadmierna pigmentacja skóry, znana również jako hiperpigmentacja, to stan skóry charakteryzujący się pojawieniem się różnych odcieni plam na twarzy i innych częściach ciała. Główną przyczyną tych plam jest nadmierna produkcja melaniny. Jak zapewne pamiętasz z zajęć z biologii, melanina jest pigmentem odpowiedzialnym za koloryt skóry. 

Ten stan występuje zarówno u mężczyzn, jak i u kobiet. Różne czynniki mogą powodować przebarwienia, jednym z nich jest nadmierna ekspozycja na słońce. Ponadto plamy na odsłoniętych obszarach skóry mogą czasami powodować dyskomfort, a nawet wpływać na naszą samoocenę. Niestety, gdy już się pojawi, przebarwienia mogą być bardzo trwałe. 

Jak zapobiegać nadmiernej pigmentacji skóry latem?

 Dobrze jest podjąć środki zapobiegawcze, zanim na skórze pojawią się plamy słoneczne. Oto kilka zaleceń naszego zespołu InaEssentials.

Ogranicz czas spędzany na słońcu

Pierwszym środkiem zapobiegawczym, jaki możesz podjąć, jest skrócenie czasu spędzanego na słońcu. Eksperci radzą unikać opalania i spacerów w godzinach, w których słońce jest najsilniejsze - między 12 a 16 po południu. Resztę czasu spędzanego na świeżym powietrzu noś odpowiednią czapkę i okulary przeciwsłoneczne, aby chronić twarz. 

Wypróbuj naszą 100% ekologiczną wodę z jodły białej

Każdemu, kto szuka naturalnego sposobu na przebarwienia, nasza rodzinna firma oferuje wodę z organicznej jodły białej – zatwierdzoną przez tysiące zadowolonych klientów. InaEssentials od lat stara się wykorzystywać naturalne składniki, aby oferować skuteczne rozwiązania, które pomagają ludziom przezwyciężyć szereg problemów zdrowotnych i odzyskać pewność siebie.

Wszystko zaczęło się tak, jak wspomnieliśmy – po prostu starając się chronić naszą ciężko pracującą kadrę na polach. Wyniki były tak imponujące, że sami nie mogliśmy uwierzyć! Przeprowadziliśmy kilka testów, które pokazują, że 76% osób zauważa zmniejszenie przebarwień już po dwóch tygodniach stosowania. Jednak jeśli chodzi o kosmetyki naturalne, to sprawa jest dość indywidualna, ale dla maksymalnego efektu zaleca się nakładanie produktu 2-3 razy dziennie. Po tym nie ma potrzeby zmywania wody.

Organiczna woda z jodły białej od InaEssentials zawiera w 100% naturalne składniki, które wspomagają regenerację skóry i utrzymują jej równowagę. Udowodniono również, że produkt ten redukuje plamy o różnych odcieniach na skórze, pozostawiając promienną i równomierną cerę. Jego zalety obejmują również redukcję sebum i równoważenie tłustej skóry. Dobrą wiadomością jest również to, że woda z jodły białej jest bardzo delikatnym produktem. Nie zawiera agresywnych chemikaliów, a jedynie naturalne składniki, dzięki czemu nadaje się dla osób o wrażliwej skórze. Możesz go zamówić w naszym sklepie internetowym w wygodnym opakowaniu 200 ml!

Inaessentials-Organiczna-Woda-Z-Jodły-Białej

Sprawdź najlepszą ofertę na ten produkt TUTAJ

Używaj regularnie kremów przeciwsłonecznych

Naszą ostatnią radą jest regularne stosowanie kremów przeciwsłonecznych. Poszukaj jednego z 30 SPF lub więcej do nałożenia na twarz i wszystkie odsłonięte obszary skóry. Zaleca się ponowne nakładanie kremu przeciwsłonecznego co 2-3 godziny, aby chronić skórę przed działaniem promieni UV. (dla krajów bez kremu różanego)

Naszą ostatnią radą jest regularne stosowanie kremu z filtrem – a najlepszą opcją dla Twojej naturalnej pielęgnacji skóry jest nasz krem ​​do twarzy Natural Rose z SPF 30. Szczególnie jeśli Twoja skóra jest podatna na przebarwienia, dobrym pomysłem jest codzienne stosowanie kremu z filtrem. Zaleca się ponowne nakładanie kremu przeciwsłonecznego co 2-3 godziny, aby chronić skórę przed działaniem promieni UV./ (dla krajów z kremem różanym)

Gdziekolwiek się udasz, 100% ORGANICZNA WODA Z BIAŁEJ JODŁY będzie Twoim lojalnym i pomocnym partnerem w podróży. Nie wahaj się i KUP ten produkt przed wyjazdem na wymarzone letnie wakacje.

Kup teraz swoją ekologiczną wodę z jodły białej InaEssentials ze specjalną letnią 20% zniżką. To łatwe, po prostu użyj tego kodu przy finalizacji zamówienia:

 SUMMEROFF

ZAMÓW TERAZ!

 📌 Zwrot 100% - bez zadawania pytań 📝

Od 2021 roku obowiązuje zasada „klient ma zawsze rację”. Oznacza to, że oferujemy pełny zwrot pieniędzy, jeśli nie jesteś zadowolony ze swoich produktów 

"Cel wykraczający poza zysk: jak nasza marka wywiera wpływ”

W InaEssentials wierzymy w odwdzięczanie się społecznościom, które nas wspierały. Dlatego z dumą oferujemy możliwość zatrudnienia się w naszej firmie członkom grup mniejszościowych, pomagając im w utrzymaniu się oraz zapewniając im środki do życia i lepszą przyszłość. Wybierając nasze ekologiczne produkty, nie tylko poprawiasz własne zdrowie i urodę, ale także pozytywnie wpływasz na życie innych. Dołącz do nas i zmieniaj świat już dziś.