Problemy nastolatków ze skórą

Problemy nastolatków ze skórą

Problem z cerą, to problem, z którym boryka się każdy nastolatek. Duże marki oferują różne rozwiązania. Niektóre są droższe, inne tańsze... ale wszystkie mają jedną wspólną cechę: nie rozwiązują problemu. Na początku 2019 roku, po wykonaniu kilku testów i wysłaniu organicznej wody lawendowej do wielu naszych krewnych i przyjaciół z podobnymi problemami, byliśmy zdumieni, że wszyscy zaczęli do nas dzwonić i nam dziękować. To był moment, w którym zdecydowaliśmy się wprowadzić nasz produkt online.
inaessentials-together
Na szczęście w naszej rodzinnej marce, trójka dzieci, była dobrze zaznajomiona z techniką i pomogła nam zrealizować ten plan. Przenosząc się w czasie do dzisiaj, widzimy, jak nasza woda lawendowa z nieznanego produktu stała się najwyżej ocenianym i najskuteczniejszym produktem przeciw problemom skórnym w Bułgarii, a w 2020 roku także w innych krajach Europy. Jednak za tymi wszystkimi wspaniałymi historiami kryją się lata ciężkiej pracy.
lavender

Więcej o nas

Jesteśmy firmą rodzinną, która od 2000 roku zajmuje się rolnictwem ekologicznym. Zaczynaliśmy jako amatorzy, ale z wielkim zapałem. Dziś nasz biznes się rozwinął, ale mimo to nieustannie staramy się doskonalić. Taki krok zrobiliśmy w lutym 2019 r., kiedy zdecydowaliśmy się, z pomocą naszych dzieci, wypuścić nasze produkty na lokalny rynek. Był to pomysł, który dziś stał się sukcesem w całej Europie i dzięki któremu zostałem wybrany Ekologicznym Producentem Roku.
inaessentials-family

InaEssentials

Zaczęliśmy bez oczekiwań… Nasz syn wykonał stronę internetową InaEssentials podczas studiów marketingowych i reklamowych na University of Reading – w Wielkiej Brytanii. Postanowił przetestować i uruchomić reklamę na Facebooku. Na początku nie było dużego efektu, wydawaliśmy 15 £ dziennie na reklamę i mieliśmy 1 lub 2 zamówienia. Wszystko zmieniło się po tygodniu, kiedy pod reklamami zaczęły pojawiać się komentarze zadowolonych klientów.
Po około miesiącu nasza pierwsza reklama miała ponad 20 pozytywnych komentarzy, co odniosło ogromny efekt. Zdecydowaliśmy się uruchomić jeszcze 2 reklamy i stało się to samo. W pewnym momencie zdaliśmy sobie sprawę, że nie tylko nastolatki, ale ludzie w każdym wieku, używają naszej lawendowej wody, by zwalczyć problemy ze skórą i wszyscy byli bardziej niż zadowoleni z rezultatów.
Musieliśmy dokonać wielu zmian… W pewnym momencie zamówienia sięgały 30 butelek wody lawendowej dziennie. W tym czasie wszystkie butelki napełnialiśmy w domowym laboratorium z dzbanka. Zdecydowaliśmy się więc na zakup maszyny do napełniania i etykietowania butelek. Po miesiącu musieliśmy wynająć i wyposażyć pomieszczenie do ntego celu, a wkrótce potem zatrudniliśmy 2 pracowników do pomocy w prowadzeniu sklepu internetowego.
Po 1000 sprzedanych wód i ani jednej reklamacji, zdecydowaliśmy się zmienić nasze reklamy i teraz oferujemy bezpłatny zwrot pełnej kwoty za zamówienie, jeśli nasze produkty ekologiczne nie przyniosą efektu. To posunięcie okazało się bardzo dobre dla marki, gdyż skłoniło nowych klientów do wypróbowania produktu, bez żadnego ryzyka. Dziś mamy ponad 110 000 wód lawendowych wysłanych do klientów i tylko 164 zwrócone, co wiele nam mówi o ich działaniu.
Widząc, że nasza organiczna woda lawendowa jest naprawdę niesamowita, postanowiliśmy zaryzykować. I tak powstały inaessentials /pl/sk/de/ro. Wielka Brytania, Austria, Rumunia, Słowacja, Hiszpania i Francja poszły za Bułgarią i zaczęliśmy czytać wiadomości z podziękowaniami we wszystkich tych językach. Wszystko to było dla nas jak spełnienie marzeń, ale jednocześnie zaczęliśmy też odczuwać wielką odpowiedzialność. Nowym wyzwaniem było utrzymanie jakości naszych usług, co zawsze było dla nas priorytetem.
Do dziś tylko my, osobiście (ja, mój syn i córka) odpowiadamy na wszystkie wiadomości na Facebooku i Instagramie, bo wiemy, że osobiste podejście jest bardzo ważne i choć wymaga czasu, uważamy, że warto. Dowodem na to jest ponad 10 000 pozytywnych komentarzy na temat naszych ekologicznych produktów

Co jest takiego wyjątkowego w naszych produktach?

To co nas wyróżnia jest to, że o nasze lawendowe ogrody dbamy w zupełnie inny sposób niż inni. Nasza wydajność jest 2 razy niższa od średniej, ale jakość jest nieporównywalna, a to jest to, co klienci chwalą najbardziej. Wynika to z faktu, że mimo posiadania certyfikatu ekologicznego, nie pozwalamy sobie nawet na stosowanie organicznych nawozów czy opryskiwaczy. Jedyne czego używamy na naszych polach, to nasz „tajny” wywar, który powstaje według biodynamicznej receptury.
W pełni księżyca zbieramy pokrzywę, którą następnie wykorzystujemy jako główny składnik naszego wywaru. Odwar ten usuwa wszelkie choroby i zachowuje lecznicze właściwości plantacji lawendy, które naszym zdaniem są przenoszone w naszej lawendowej wodzie. Wierzymy, że jedną z tych właściwości, jaką ma nasza lawendowa woda, a czego nie ma żaden inny hydrolat na rynku, jest jej wyjątkowe działanie na problemy skórne nastolatków.
Nie skupiamy się na obrocie, ale na posiadaniu zadowolonych i lojalnych klientów. Zaczęliśmy nasz biznes z takim sposobem myślenia i będziemy podążać tą drogą. Jeśli i Ty chcesz wypróbować naszą organiczną wodę lawendową na problemy ze skórą u nastolatków, możesz to zrobić TUTAJ. Obecnie współpracujemy z centrum logistycznym w Polsce i wszystkie zamówienia dostarczane są w 24 godziny za pośrednictwem firmy kurierskiej InPost. Otrzymasz również kod promocyjny na 20% rabatu na pierwsze zamówienie: ina20

👇 Kliknij na przycisk poniżej, żeby obejrzec wszystkie produkty 👇

📌 Gwarancja satysfakcji 📝

Od 2021 roku obowiązuje zasada „klient ma zawsze rację”. Oznacza to, że oferujemy pełny zwrot pieniędzy, jeśli nie jesteś zadowolony z zamówionych u nas produktów :)

 

"Cel wykraczający poza zysk: jak nasza marka wywiera wpływ”

W InaEssentials wierzymy w odwdzięczanie się społecznościom, które nas wspierały. Dlatego z dumą oferujemy możliwość zatrudnienia się w naszej firmie członkom grup mniejszościowych, pomagając im w utrzymaniu się oraz zapewniając im środki do życia i lepszą przyszłość. Wybierając nasze ekologiczne produkty, nie tylko poprawiasz własne zdrowie i urodę, ale także pozytywnie wpływasz na życie innych. Dołącz do nas i zmieniaj świat już dziś.