Wasyl i Maria Ralczewi

Odpowiedź natury na trądzik: Organiczna Woda Lawendowa - Hydrolina

Jako matka i właścicielka firmy rozumiem, jak ważne jest stosowanie naturalnych produktów zarówno dla mnie, jak i dla mojej rodziny. Dlatego z przyjemnością opowiem Ci o Lawendowej Hydrolinie, którą produkujemy z naszych własnych organicznych pól. To produkt, który pomógł już ponad 200 000 osób w Europie.

Organiczna lawendowa woda Hydrolina na lawendowym polu
Sprawdź najlepszą ofertę na ten produkt TUTAJ

Nasz przełom w walce z trądzikiem

Po latach ciężkiej pracy odkryliśmy niesamowitą moc organicznej wody lawendowej w walce z pierwotną przyczyną trądziku. Dzięki ponad 30 000 sukcesom, nasza organiczna woda lawendowa okazała się przełomem dla osób zmagających się z trądzikiem nastolatków i dorosłych. Jednak wielkie rzeczy dzieją się w małych historiach. Zaczęliśmy produkować wodę lawendową w 2001 roku, ale dopiero w 2016 roku moja znajoma powiedziała mi, że „uratowaliśmy życie jej córki”, ponieważ użyła naszej lawendowej wody przed balem maturalnym i oczyściła jej twarz. To wtedy rozpoczęliśmy produkcję naszych hydrolatów i tak narodziło się „InaEssentials”.

Rodzina Ralczewych trzyma Hydrolinę

Siła Lawendy

Lawenda to roślina pochodząca z naszego regionu, była używana od wieków ze względu na swoje kojące i antyseptyczne właściwości. Nasza organiczna woda lawendowa pochodzi z najlepszych, ręcznie zbieranych pól lawendy i jest specjalnie opracowana, aby zwalczać trądzik i poprawiać zdrowie skóry.

Nauka stojąca za skutecznością naszej organicznej wody lawendowej w walce z trądzikiem polega na jej bogatym składzie przeciwutleniaczy, związków przeciwzapalnych i przeciwdrobnoustrojowych. Te właściwości działają synergistycznie, zmniejszając zaczerwienienia, uspokajając podrażnioną skórę i zwalczając bakterie wywołujące trądzik. Nasze badania kliniczne potwierdzają te ustalenia, a ponad 90% użytkowników doświadczyło poprawy nawilżenia skóry i znacznego zmniejszenia objawów trądziku po stosowaniu naszej organicznej wody lawendowej przez zaledwie 4 tygodnie.

Dziewczyna z Hydroliną lawendową

Nasza podróż

Rozpoczęcie działalności nigdy nie jest łatwe, ale przy wsparciu mojego męża i trójki dzieci stworzyliśmy markę, która ucieleśnia naszą pasję do naturalnego piękna. Nasza rodzina pracuje razem, aby uprawiać najlepsze organiczne składniki i jesteśmy dumni, że możemy bezpośrednio dostarczać korzyści płynące z natury. W tym celu stworzyliśmy własną rodzinną stronę internetową i wyeksportowaliśmy nasze towary na każdy rynek europejski.

Veselina Ralcheva na linii produkcyjnej

Jakość jest kluczem

W InaEssentials wierzymy w używanie tylko najlepszych składników, a nasza organiczna woda lawendowa nie jest wyjątkiem. Stosujemy biodynamiczne podejście do rolnictwa i nasze pola nawozimy wywarem z pokrzywy zbieranej podczas pełni księżyca, aby zachować moc i skuteczność naszej lawendy.

Produkcja wody z pokrzywy

Osobisty kontakt

Zależy nam na zapewnieniu wysokiej jakości usług i osobistego kontaktu, dlatego sami odpowiadamy na wszystkie wiadomości na Facebooku i Instagramie. Z ponad 110 000 wysłanych butelek i tylko 164 zwróconymi, jesteśmy dumni z naszego produktu i wpływu, jaki wywiera na życie tak wielu ludzi.

Rodzina Ralczewych w fabryce

„Wprowadź rozwiązania natury do swojej codziennej pielęgnacji skóry”

Nasza organiczna woda lawendowa jest łatwa w użyciu, wystarczy nałożyć ją na wacik i nałożyć na twarz i szyję. Używaj jej rano i wieczorem (przed snem), aby uzyskać najlepsze rezultaty i cieszyć się korzyściami czystszej, zdrowszej skóry w mgnieniu oka. Niezależnie od tego, czy zmagasz się z trądzikiem, czy po prostu chcesz poprawić stan swojej skóry, nasza organiczna woda lawendowa jest idealnym rozwiązaniem.

Sprawdź najlepszą ofertę na ten produkt TUTAJ

Wierzymy w próbowanie

Wierzymy w nasz produkt i chcemy, abyś ty również uwierzył w jego działanie. Dlatego oferujemy pełny zwrot pieniędzy, jeśli nie będzie efektu stosowania, BEZ KONIECZNOŚCI ZWROTU produktu. Jako marka rodzinna dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom jak najlepsze wrażenia.

Vasil Ralchev i Hydrolina
Wypróbuj naszą organiczną lawendową wodę na trądzik. Użyj kodu promocyjnego: ina20, aby uzyskać 20% zniżki na pierwsze zamówienie.

👇 Kliknij przycisk poniżej, aby zobaczyć wszystkie produkty 👇

"Cel wykraczający poza zysk: jak nasza marka wywiera wpływ”

W InaEssentials wierzymy w odwdzięczanie się społecznościom, które nas wspierały. Dlatego z dumą oferujemy możliwość zatrudnienia się w naszej firmie członkom grup mniejszościowych, pomagając im w utrzymaniu się oraz zapewniając im środki do życia i lepszą przyszłość. Wybierając nasze ekologiczne produkty, nie tylko poprawiasz własne zdrowie i urodę, ale także pozytywnie wpływasz na życie innych. Dołącz do nas i zmieniaj świat już dziś.