Sekret radzenia sobie z łupieżem i łojotokiem w jednym organicznym kroku

Sekret radzenia sobie z łupieżem i łojotokiem w jednym organicznym kroku

Tak ważne jest, aby czuć się komfortowo we własnej skórze! Jeśli jednak przeszedłeś walkę z łojotokiem, wiesz, że cieszenie się tymi chwilami swojego życia jest niezwykle trudnym zadaniem.

 Łojotok i łojotokowe zapalenie skóry są chorobami skóry, które prowadzą do zakłócenia normalnych funkcji gruczołów łojowych skóry. Objawy tego schorzenia to tłuste włosy, łuszczenie się skóry głowy, łupież i stany zapalne. Stany te powodują swędzenie skóry głowy i skóry, nieprzyjemny wygląd włosów i sprawiają, że czujemy się niekomfortowo.

 Łupież i łojotok to problemy, które możesz znać. Być może masz za sobą długą, męczącą i ciężką walkę z tymi dolegliwościami, a może nawet dotarłeś do lekarzy i specjalistycznych leków. Niestety, wszystkie leki, szampony, serum i suplementy oferują tymczasowe rozwiązanie, lecząc objawy, a nie główne źródło problemu.

 My, w InaEssentials, wiemy, że naturalne składniki produktów ekologicznych to te, które oferują rozwiązania każdego problemu. Jest to możliwe, ponieważ natura jest hojna, jeśli chodzi o zioła i ich właściwości lecznicze.

Organiczna woda z szałwii muszkatołowej

Sprawdź najlepszą ofertę na ten produkt TUTAJ

Szałwia jest jedną z ukrytych broni natury w walce z łojotokiem, łojotokowym zapaleniem skóry i łupieżem. Nasza organiczna woda z szałwii muszkatołowej ma wspaniałe właściwości, które toczą ciężką walkę z łupieżem i łojotokiem. Fakt, że jesteśmy zdecydowani w prowadzeniu w pełni ekologicznych upraw i pierwotnej destylacji świeżych kwiatów, pozwala zachować składniki odżywcze w jak najlepszej jakości, ponieważ pochodzą one bezpośrednio z natury.

Szałwia świetnie nadaje się do włosów i skóry głowy - jest niezwykle bogata w witaminy A, B i C, potas, wapń i inne mikro i makroelementy. Setki zadowolonych naszych klientów dowodzą jego dobroczynnego działania – przywraca siłę i blask włosom, pomaga zmniejszyć produkcję sebum oraz spowalnia oleistość skóry głowy.

Właściwości organicznej wody z szałwii muszkatołowej InaEssentials

Polecamy naszą organiczną wodę z szałwii muszkatołowej do codziennego użytku. Wystarczy obficie spryskać nim cebulki włosów i delikatnie masować opuszkami palców przez minutę lub dwie. Woda nie pozostawia żadnego nieprzyjemnego zapachu i odparuje w ciągu kilku minut, a składniki aktywne zostaną wchłonięte przez skórę głowy i wykonują swoje zadanie.

Przy regularnym stosowaniu naszej Organicznej Wody Szałwiowej Clary będziesz cieszyć się ogólną poprawą kondycji całej skóry głowy z długotrwałym efektem. Witaminy i minerały zawarte w organicznej wodzie z szałwii muszkatołowej InaEssentials aktywnie przyczyniają się do ukojenia skóry głowy. Przekonasz się, że swędzenie zmniejszy się natychmiast, a łupież bardzo szybko stanie się tylko nieprzyjemnym wspomnieniem. Zaczerwienienia na skórze głowy znikną i w mgnieniu oka zauważysz, jak mieszki włosowe stają się coraz silniejsze, a Ty będziesz cieszyć się pięknymi i zdrowymi włosami.

Naturalna, naturalna, bio

rodzina-inaessentials

To tylko niektóre ze słów, których możemy użyć do naszej organicznej wody z szałwii muszkatołowej. W InaEssentials pracujemy niezwykle ciężko, aby oferować tylko wysokiej jakości, prosto z natury czyste produkty, bez chemikaliów, bez silikonów i bez żadnych dodatków. Wkładamy naszą miłość, serce i pełną uwagę w cały proces - od sadzenia nasion ziół w naszej łaskawej bułgarskiej glebie, przez uprawę i destylację, po oferowany przez nas produkt końcowy, starannie zapakowany w butelkę nadającą się do recyklingu, bez szkodliwych zanieczyszczeń i bez testów na zwierzętach. Organiczna woda z szałwii muszkatołowej InaEssentials jest tworzona dokładnie tak - prosto i czysto.

Dążymy do zapewnienia Ci natychmiastowego, długotrwałego rozwiązania dla Twojej kondycji w jednym produkcie, ponieważ zasługujesz na zdrowe i piękne włosy! Zasługujesz na to, aby czuć się komfortowo i wspaniale! Pamiętaj, że natura dała nam wszystko, czego potrzebujemy. I jesteśmy dobrzy w korzystaniu z tego - zaufaj nam, a my Cię nie zawiedziemy!

Kup swoją wodę szałwiową TERAZ z 20% RABATEM z kodem SBlog20 na https://inaessentials.pl/products/organiczna-woda-szalwiowa-przeciw-lupiezowi-i-lojotokowi-200-ml-spray 

Sprawdź inne produkty z naszych ziołowych pól, które również mają wielką moc leczniczą.

LUB

👇 Kliknij tutaj 👇

naturalna-woda-szałwiowa-inaessentials

"Cel wykraczający poza zysk: jak nasza marka wywiera wpływ”

W InaEssentials wierzymy w odwdzięczanie się społecznościom, które nas wspierały. Dlatego z dumą oferujemy możliwość zatrudnienia się w naszej firmie członkom grup mniejszościowych, pomagając im w utrzymaniu się oraz zapewniając im środki do życia i lepszą przyszłość. Wybierając nasze ekologiczne produkty, nie tylko poprawiasz własne zdrowie i urodę, ale także pozytywnie wpływasz na życie innych. Dołącz do nas i zmieniaj świat już dziś.