Jak mała firma rodzinna w Bułgarii rozwiązała problem z trądzikiem u ponad 10 000 nastolatków

Trądzik i jak mała rodzinna firma w Bułgarii pomogła ponad 25 000 nastolatków pozbyć się trądziku

Czytanie Trądzik i jak mała rodzinna firma w Bułgarii pomogła ponad 25 000 nastolatków pozbyć się trądziku Kolejny Poznaj produkty naturalne, które pomogły tysiącom ludzi - jakie są korzyści i jak ich używać

Trądzik…

Problem, przed którym stoi każdy nastolatek. Duże marki oferują rozwiązania, niektóre droższe, inne tańsze, ale wszystkie mają jedną wspólną cechę: nie rozwiązują problemu. Na początku 2019 roku przeprowadziliśmy dużo testów, wysłaliśmy naszą wodę lawendową wielu naszym znajomym. Byliśmy miło zaskoczeni, że wszyscy zaczęli nam dziękować. Wtedy zdecydowaliśmy się na uruchomienie naszego produktu online.

Zobacz produkt TUTAJ

Zobacz najlepszą ofertę z produktem TUTAJ

Na szczęście nasze dzieci dość dobrze się znały na technologiach i pomogły nam zrealizować ten projekt… Jeśli cofniemy się w czasie zobaczymy, jak z nieznanego produktu nasza woda lawendowa stała się najwyżej ocenianym i najskuteczniejszym produktem przeciw trądzikowi w Bułgarii, a od 2020 roku również w 20 krajach Europy, w tym w Polsce. Jednak za tą wspaniałą historią kryją się lata ciężkiej pracy.

Więcej o nas

Jesteśmy firmą rodzinną, która zajmuje się rolnictwem ekologicznym od 2000 roku. Zaczęliśmy jako amatorzy, ale z wielkim entuzjazmem. Już jesteśmy dużą marką, ale ciągle staramy się rozwijać. Kolejny krok zrobiliśmy w lutym 2019 roku, kiedy za pomocą naszych dzieci zdecydowaliśmy się wprowadzić nasze produkty na lokalny rynek. Od tego momentu do dnia dzisiejszego nasza firma rozwinęła się jako wielki biznes w całej Europie, a ja stałam się Producentem Ekologicznym Roku. 

InaEssentials

Zaczęliśmy bez żadnych oczekiwań… Nasz syn zrobił stronę internetową Inaessentials podczas studiów marketingowych i reklamowych w Wielkiej Brytanii. Zdecydował się przetestować i opublikował reklamę na Facebooku. Na początku nie było wielkiego efektu, ponieważ wydawaliśmy 15 euro dziennie na reklamę i mieliśmy 1 lub 2 zamówienia. Wszystko zmieniło się po tygodniu, gdy pod reklamami zaczęły pojawiać się komentarze zadowolonych klientów.

Po około miesiącu nasza pierwsza reklama miała ponad 20 pozytywnych komentarzy, co miało ogromny efekt. Pozwoliliśmy sobie na wyświetlenie jeszcze 2 reklam i efekt był taki sam. W pewnym momencie daliśmy sobie sprawę, że nie tylko nastolatki, ale ludzie w każdym wieku kupują naszą lawendową wodę na trądzik i wszyscy są zadowoleni.

Musieliśmy wprowadzić wiele zmian… W pewnym momencie rejestrowaliśmy 30 zamówień dziennie, a my jeszcze bawiliśmy się jak dzieci i pełniliśmy buteleczki ręcznie dzbankiem w domu. Podjęliśmy decyzję i kupiliśmy maszynę do napełniania butelek. Po miesiącu musieliśmy wynająć i wyposażyć pomieszczenie na butelkowanie i etykietowanie, a wkrótce potem musieliśmy zatrudnić dwóch pracowników do sklepu.

Po 1000 sprzedanych sztuk, a ani jednej reklamacji, postanowiliśmy zmienić nasze reklamy i zaoferować bezpłatny zwrot całej kwoty za zamówienie, w przypadku braku efektu. To okazało się bardzo skuteczne, gdyż przekonało dużo nowych klientów do wypróbowania produktu bez żadnego ryzyka. Do dnia dzisiejszego wysłaliśmy do klientów ponad 110 000 wód lawendowych, z których tylko 164 zostały zwrócone. To udowadnia skuteczność naszego produktu.

Już wiedzieliśmy, że nasza organiczna woda lawendowa jest naprawdę niesamowita, zatem postanowiliśmy zaryzykować. Tak powstały inaessentials /pl/sk/de/ro. Wielka Brytania, Austria, Rumunia, Słowacja, Hiszpania i Francja poszły za Bułgarią i zaczęliśmy czytać wiadomości z podziękowaniami we wszystkich językach. To było dla nas jak spełnieniem marzeń, ale jednocześnie zaczęliśmy też odczuwać wielką odpowiedzialność. Nowym wyzwaniem było utrzymanie jakości naszych usług, co zawsze było dla nas priorytetem.

Do dnia dzisiejszego tylko my osobiście (ja, mój syn i córka) odpowiadamy na wszystkie wiadomości na Facebooku i Instagramie, bo wiemy, że indywidualne podejście do klienta jest bardzo ważne i choć wymaga czasu, uważamy, że warto. Dowodem na to jest ponad 10 000 pozytywnych komentarzy na temat naszych ekologicznych produktów.

Co jest wyjątkowego w naszym produkcie?

Główną różnicą jest to, że dbamy o nasze lawendowe ogrody w zupełnie inny sposób. Nasza wydajność jest 2 razy niższa niż średnia, natomiast jakość jest nieporównywalna i właśnie tego potrzebują nasi klienci. Wynika to z faktu, że posiadamy certyfikat ekologiczny, a dodatkowo nie pozwalamy sobie nawet na stosowanie nawozów organicznych. Traktujemy nasze pola tylko i wyłącznie, z naszym „tajemniczym” wywarem, który jest wytwarzany zgodnie z receptą biodynamiczną.

W pełni księżyca zbieramy pokrzywę, którą następnie wykorzystujemy jako główny składnik naszego wywaru. Ten wywar usuwa wszystkie choroby i zachowuje właściwości terapeutyczne lawendy, które są przenoszone w naszej wodzie lawendowej. Uważamy, że jedną z tych właściwości naszej wody jest unikalny efekt przeciwtrądzikowy, jakiego nie ma żadna inna woda kwiatowa na rynku.

Sprawdź najlepszą ofertę na ten produkt TUTAJ

Zobacz najlepszą ofertę z produktem TUTAJ

Nie koncentrujemy się na obrotach, ale na zadowoleniu i lojalności klientów.  Na takiej zasadzie rozpoczęliśmy nasz biznes i będziemy się trzymać jej po drodze. Jeśli masz ochotę ptrzetestować naszą organiczną wodę lawendową na trądzik, możesz to zrobić TUTAJ.

Obecnie współpracujemy z centrum logistycznym w Polsce i wszystkie zamówienia są dostarczane w ciągu 24 godziny za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD i InPost. Na Twoje pierwsze zamówienie w sklepie InaEssentials wygenerowaliśmy kod rabatowy ina20.

Strona internetowa: www.inaessentials.pl
👇 Kliknij na przycisk poniżej, żeby obejrzec wszystkie produkty 👇

"Cel wykraczający poza zysk: jak nasza marka wywiera wpływ”

W InaEssentials wierzymy w odwdzięczanie się społecznościom, które nas wspierały. Dlatego z dumą oferujemy możliwość zatrudnienia się w naszej firmie członkom grup mniejszościowych, pomagając im w utrzymaniu się oraz zapewniając im środki do życia i lepszą przyszłość. Wybierając nasze ekologiczne produkty, nie tylko poprawiasz własne zdrowie i urodę, ale także pozytywnie wpływasz na życie innych. Dołącz do nas i zmieniaj świat już dziś.