Blog posts Veselina Ralcheva nagrodzona za ekologicznego rolnika roku i jej rewolucyjne produkty na trądzik

Ekologiczny rolnik roku Veselina Ralcheva i jej rewolucyjne produkty na trądzik i egzemę

 Veselina Ralcheva

„Lecznicza moc natury, wykorzystywana w rozwiązywaniu ludzkich problemów, w przeciwieństwie do otaczającej nas chemii”

W 2002 roku byłam nauczycielką muzyki, a mój mąż Nikolay - strażakiem. Podczas wspólnej podróży Nikolay zaczął ze mną rozmawiać o możliwości rozpoczęcia uprawy róż. Na początku powiedziałam, że to zbyt skomplikowane i to nie dla nas. W końcu jednak udało mu się przekonać mnie. Obecnie mamy życie naszych marzeń, współpracujemy z trójką naszych dzieci i oferujemy nasze produkty ekologiczne w ponad 14 krajach europejskich. To jest coś, czego nigdy się nie spodziewałam. Już mogę powiedzieć ludziom: warto wybrać nieznaną ścieżkę, jeśli jest taką możliwość.

W latach 2006-2018 nasza działalność rolnicza stała się głównym źródłem utrzymania ludzi z mniejszości etnicznej w Panagyurishte (naszym rodzinnym mieście w Bułgarii). Od 2006 roku do chwili obecnej aspekt społeczny jest nadal istotną częścią naszej działalności. Codziennie sprawdzam oceny dzieci moich pracowników i zachęcam ich do ciągłego dążenia do lepszych ocen i rozwoju osobistego. Ta polityka społeczna, która jest tak silnie zintegrowana z naszą kulturą, jest powodem, dla którego mamy obecnie ponad 60 pracowników. Oni wszyscy są teraz częścią naszej rodziny.

Rok 2019 i małe kroki, które doprowadziły do czegoś wielkiego

Nagroda „Producent organiczny roku”, którą dostałam w 2019 r. była dla mnie czymś nierealnym. To było prawdziwe uznanie za wieloletni wysiłek i pracę, ale także uznanie za sam rok 2019, podczas którego wraz z naszymi dziećmi zmieniliśmy pojęcie „ORGANICZNY” w naszym kraju - Bułgarii. Dzięki naszej marce „Ogrody organiczne Ralchevych” i Inaessentials mogliśmy pokazać ludziom, co tak naprawdę oznacza organiczny sposób uprawy produktów rolniczych. Nakręciliśmy film, który pokazywał cały proces naszej produkcji. Ludzie dowiedzieli się jaka jest różnica między biologicznym a konwencjonalnym rolnictwem.

Największy sukces

Mój największy sukces jest związany z leczniczymi właściwościami naszych organicznych wód kwiatowych oraz z marką Inaessentials. Po wielu testach, badaniach i walidacjach, w 2019 roku wraz z synem i 2 córkami założyliśmy markę Inaessentials. To marka kosmetyków organicznych, która naprawdę pomaga ludziom i zmienia ich życie. Marka, w którą wkładamy całe nasze serce i wysiłek. Wiemy, jakie mocne działanie może mieć kwiatowa woda w rozwiązaniu różnych problemów, takich jak trądzik, egzema, trądzik różowaty, zapalenie skóry, krwawiące dziąsła itp. Do produkowania naszych wód kwiatowych używamy tylko roślin, uprawianych w naszym mieście Panagiuriszte w sposób całkowicie organiczny, bez użycia pestycydów. Jedyne, czym traktujemy nasze pola, to nasz „tajemniczy” wywar, który powstaje według przepisu biodynamicznego.

Lecznicze produkty ekologiczne, które zmieniły medycynę w Bułgarii i w Europie

Nasza organiczna woda lawendowa na trądzik pomogła ponad 20 000 bułgarskich nastolatków w walce z trądzikiem w 2019 roku. Woda lawendowa jest czymś wyjątkowym. Głównym sekretem naszej organicznej wody lawendowej przeciw trądzikowi jest to, że o nasze ogrody lawendowe dbamy w sposób specjalny. Nasza wydajność jest 2 razy niższa od średniej, ale jakość jest nieporównywalna, a to właśnie klienci chwalą najbardziej. Wynika to z faktu, że pomimo posiadania certyfikatu ekologicznego nie pozwalamy sobie nawet na stosowanie organicznych nawozów czy aerozoli. Nasz produkt zatem praktycznie oczyszcza pory od środka i jest obecnie naszym najbardziej rozpoznawalnym produktem na wszystkich rynkach.

Sprawdź najlepszą ofertę na ten produkt TUTAJ

Drugi produkt, który wyprodukowaliśmy - organiczna woda z perukowca podolskiego do higieny jamy ustnej - stał się tajemnicą wielu osób cierpiących na problematyczne zęby i dziąsła. Produkt jest alternatywą dla płynu do płukania ust, a perukowiec podolski jest znanym ziołem w Bułgarii od dawna o mocnym działaniu przeciwbakteryjnym.

Na początku 2019 roku uruchomiliśmy naszą stronę internetową i zaczęliśmy od małej reklamy i niskich oczekiwań. Pewnego dnia pod reklamą na Facebooku pojawił się długi komentarz klienta, który był zdumiony działaniem wody lawendowej. Po tym komentarzu pojawił się drugi, trzeci i czwarty…

Reklama z ust do ust na tyle się rozwiła, że od małej firmy, gdzie wody floralne były ręcznie nalewane w pomieszczeniu dla destylacji, Inaessentials stała się wielkim biznesem z 5 pracownikami, którzy dbają o naszych klientów i ich zadowolenie cały czas. Motto naszej marki jest: „Stawiaj potrzeby klienta zawsze na pierwszym miejscu i traktuj go jak rodzinę”

Ciąg dalszy

Po tym jak poczuliśmy ogromną satysfakcję klientów z efektów wody lawendowej i jak dany produkt zmienia losy ludzi postanowilismy kontynuować dalej tą samą drogą. Dzięku naturze szybko znaleźliśmy w 100% naturalne rozwiązanie innych problemów. Do naszych produktów używamy tylko ziół, uprawianych w naszym mieście i w naszych ogrodach. W ten sposób udało nam się rozwiązać następujące problemy:

Łupież i łojotok dzieki biologicznej wodzie szałwiowej ✅

Sucha skóra za pomocą organicznej wody różanej ✅

Egzemy dzięki idealnej biologicznej wodzie rumiankowej ✅

Grzybica za pomocą wody sosnowej 

Marzenie

Firma Inaessentials w ciągu 1 roku rozwiła się jako wielki biznes. Czujemy ogromne wsparie naszych klientów. Natomiast nadal mamy wielkie marzenia. Przed nami są 2 główne cele: uczynić produkty ekologiczne dostępnymi dla wszystkich ludzi i nadal tworzyć produkty ekologiczne, które rozwiążą problemy zdrowotne ludzi. Razem z moim mężem i naszymi dziećmi dajemy wszystko, co w naszej mocy, aby zapewnić jak najlepszą obsługę klienta i wiemy, że traktując klientów jak rodzinę, możemy przejść długą drogę!

Dla wszystkich, którzy czytają ten blog, mamy niespodziankę, a mianowicie 15% rabatu na pierwsze zamówienie na stronie inaessentials.pl. Żeby otrzymać zniżkę wystarczy wprowadzić kod "vesy15" podczas złożenia zamówienia.

Staramy się oszczędzać Twój czas, dlatego nie będziemy wchodzić w szczegóły dotyczące każdego z naszych produktów. Na naszej stronie możesz się zapoznać z naszą aktualną ofertą. Możesz też przeczytać recenzje ponad 1000 polskich klientów o naszych produktach :)

Wszystkie nasze produkty znajdują się w naszym centrum logistycznym w Polsce i wysyłka jest realizowana w ciągu 24 godzin do każdego adresu na terenie Polski:)

Odwiedź naszą rodzinną witrynę z ekologicznymi produktami, klikając przycisk poniżej :)                       

"Cel wykraczający poza zysk: jak nasza marka wywiera wpływ”

W InaEssentials wierzymy w odwdzięczanie się społecznościom, które nas wspierały. Dlatego z dumą oferujemy możliwość zatrudnienia się w naszej firmie członkom grup mniejszościowych, pomagając im w utrzymaniu się oraz zapewniając im środki do życia i lepszą przyszłość. Wybierając nasze ekologiczne produkty, nie tylko poprawiasz własne zdrowie i urodę, ale także pozytywnie wpływasz na życie innych. Dołącz do nas i zmieniaj świat już dziś.