Woda z dzikiej pokrzywy - Naturalne rozwiązanie na wypadające i przetłuszczające się włosy od Inaessentials

Wypadające i przetłuszczające się włosy - naturalnym rozwiązaniem jest woda pokrzywowa

InaEssentials to nasza mała rodzinna marka. Uprawiamy ekologiczne rośliny i przetwarzamy je na w 100% naturalne kosmetyki organiczne.

Nazywam się Veselina Ralcheva i jestem właścicielką marki, którą zarządzam wraz z rodziną. Dzięki InaEssentials zdobyłam nagrodę „Ekologiczny Rolnik Roku” w 2020 roku. Wraz z trójką dzieci i mężem udało mi się zmienić InaEssentials z małej rodzinnej firmy w znaną markę w całej Europie. Nasze produkty docierają do ponad 500 000 klientów. Stało się to możliwe w ciągu 2 lat.

Najbardziej poszukiwany produkt InaEssentials

Odkąd stworzyliśmy razem z dziećmi nasz rodzinny sklep internetowy, udało się nam pomóc wielu osobom dzięki naszym ekologicznym produktom. Nasza organiczna woda lawendowa okazała się jednym z najlepszych naturalnych produktów przeciw trądzikowi i stała się ulubionym produktem dla naszych klientów we wszystkich krajach UE, w których sprzedajemy nasze produkty. To był nasz "Bestseller" przez długi czas. Jednak najbardziej poszukiwanym produktem InaEssentials jest woda z dzikiej pokrzywy przeciw wypadaniu i przetłuszczaniu się włosów!

Sprawdź najlepszą ofertę na ten produkt TUTAJ

Historia wody z dzikiej pokrzywy

Wiele naszych klientów prosiło nas o stworzenie produktu przeciw wypadaniu i przetłuszczaniu się włosów. Nasza rodzina doskonale zna niesamowite właściwości wody z dzikiej pokrzywy i jej korzystne działanie na te specyficzne problemy. Ale w drodze do stworzenia tego produktu trzeba było pokonać wiele przeszkód:  

  1. Pokrzywa nie jest rośliną olejodajną
  2. Woda z pokrzywy psuje się bardzo szybko
  3. Do zebrania wystarczającej ilości pokrzywy potrzebowaliśmy ponad 200 osób na polach
  4. Naturalny zapach produktu jest dość nieprzyjemny

Wszyscy razem znaleźliśmy rozwiązanie dla każdego z tych problemów. Mój mąż Nikołaj zasługuje na nasze podziękowania, gdyż wymyślił idealny plan, dzięki któremu udało nam się pokonać wszystkie przeszkody.

Wielkie boom wody z dzikiej pokrzywy na wypadające i przetłuszczające się włosy

Wprowadziliśmy nowy produkt na nasz rodzimy rynek w Bułgarii, a naszym celem było zebranie opinii klientów przed wprowadzeniem go na inne rynki UE. Jednak już pierwszego dnia mieliśmy ponad 1000 zamówień na ten produkt. W niecałe 2 tygodnie pojawiło się setki pozytywnych komentarzy o produkcie, a w ciągu 2 miesięcy sprzedaliśmy wszystkie wyprodukowane lości tylko na rynku bułgarskim. Było ogromne zapotrzebowanie, a w międzyczasie sezon pokrzywy się skończył...

Sprawdź najlepszą ofertę na ten produkt TUTAJ

Co mówią nasi klienci o produkcie?

Wiemy, że wypadanie i przetłuszczanie się włosów jest ogromnym problemem dla wielu ludzi. Jesteśmy pewni, że woda z pokrzywy jest idealnym sposobem na problemy z wypadającymi włosami. Woda z pokrzywy była naszym najlepiej ocenianym produktem na wszystkich rynkach.

Ale zamiast opowiadać o produkcie, zobaczmy co piszą nasi klienci.

Wielka niespodzianka od InaEssentials

Nasza woda z pokrzywy została wyprzedana w bardzo krótkim czasie i dla tego pozostało bardzo dużo niezadowolonych klientów, którzy nie mieli możliwości otrzymania swojego ulubionego produktu ponownie. Codziennie otrzymywaliśmy mnóstwo pytania o dostępności produktu ... i wreszcie WIELKIE OCZEKIWANIE się skończyło! Udało nam się wyprodukować nowe ilości najbardziej poszukiwanego produktu InaEssentials. Cieszymy się, że masz możliwość przetestowania wody pokrzywowej teraz.

Sprawdź najlepszą ofertę na ten produkt TUTAJ

 

Doceniamy naszych klientów, zatem jeśli poświęciłeś czas i przeczytałeś całą historię, mamy dla Ciebie niespodziankę - 20% rabat na pierwsze zamówienie w naszym rodzinnym sklepie internetowym z kodem promocyjnym: 20PO

 Obecnie współpracujemy z centrum logistycznym na terenie Polski, zatem wszystkie zamówienia są doręczane w ciągu maksymalnie 24 godziny za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD lub InPost do drzwi lub do paczkomatu.

 Możesz poznać nasze produkty na https://inaessentials.pl/

👇 lub klikając na przycisk poniżej 👇

"Cel wykraczający poza zysk: jak nasza marka wywiera wpływ”

W InaEssentials wierzymy w odwdzięczanie się społecznościom, które nas wspierały. Dlatego z dumą oferujemy możliwość zatrudnienia się w naszej firmie członkom grup mniejszościowych, pomagając im w utrzymaniu się oraz zapewniając im środki do życia i lepszą przyszłość. Wybierając nasze ekologiczne produkty, nie tylko poprawiasz własne zdrowie i urodę, ale także pozytywnie wpływasz na życie innych. Dołącz do nas i zmieniaj świat już dziś.