Egzema i jak mała rodzinna marka rozwiązała ten problem za pomocą produktu organicznego

Egzema i jak mała rodzinna marka rozwiązała ten problem za pomocą produktu organicznego

Egzema...

Egzema jest problemem skórnym, na którym cierpią ludzie w każdym wieku. Wielkie marki oferują różne rozwiązania, niektóre są droższe, inne tańsze, ale wszystkie mają jedną wspólną cechę: nie rozwiązują problemu na dłuższą metę. W lipcu 2021 roku, po wykonaniu kilku testów wysłaliśmy organiczną wodę rumiankową do wielu naszych krewnych i znajomych, którzy mają podobne problemy. Byliśmy zdumieni, że wszyscy zaczęli do nas dzwonić i dziękować. To był moment, w którym zdecydowaliśmy się uruchomić sprzedaż online tego produktu.

Sprawdź najlepszą ofertę na ten produkt TUTAJ

Na szczęście wtedy marka InaEssentials już była zarejestrowana. Nasze troje dzieci dobrze się znają na technologie i pomogły nam zrealizować nasz plan. Wspominając tamte czasy, z dzisiejszego punktu widzenia daję sobie sprawę jak z nieznanego produktu nasza woda rumiankowa stała się najwyżej ocenianym i najskuteczniejszym produktem na egzemę w Polsce.

Więcej o nas

Jesteśmy firmą rodzinną, która od 2000 roku zajmuje się rolnictwem ekologicznym. Zaczęliśmy jako amatorzy, ale z wielkim zapałem. Dziś, mimo że nasz biznes się rozwinął, nieustannie staramy się udoskonalać. Kolejny krok zrobiliśmy w lutym 2019 r., kiedy zdecydowaliśmy się z pomocą naszych dzieci uruchomić sprzedaż naszych produktów na rynku bułgarskim. Zatem po kolei wprowadzaliśmy nasze produkty na nowe rynki, a dzisiaj już osiągamy wielkie sukcesy w całej Europie. Dzięki temu zostałam wybrana za Ekologicznego Producenta Roku.

InaEssentials

Zaczęliśmy bez wielkich oczekiwań... Nasz syn stworzył stronę internetową Inaessentials po studiach marketingu i reklamy. Postanowił przetestować swoją wiedzę i to co zrobił, więc uruchomił reklamę na Facebooku. Na początku nie było dużego efektu, ponieważ kampania trwała zaledwie 15 dni i mieliśmy 1 lub 2 zamówienia dziennie. Wszystko zmieniło się po tygodniu, kiedy pod reklamami zaczęły pojawiać się komentarze zadowolonych klientów.

Nasza ulubiona historia

Szybko woda rumiankowa stała się hitem wśród matek, które używają produktu na wypryski u niemowląt. Okazało się, że to jest częstym problemem skórnym u dzieci i prawie nic nie pomaga - z wyjątkiem produktów organicznych. Naszą ulubioną historię opowieła nam klientka z Polski. Jej mały chłopiec miał ogromny problem z egzemą na nogach, który trwał przez 2-3 tygodnie i nic nie pomogło. Wysłaliśmy jej 2 butelki wody rumiankowej za darmo, a efekt końcowy był zdumiewający.

Przed i po:

Sprawdź najlepszą ofertę na ten produkt TUTAJ

Zobacz najlepszą ofertę z produktem TUTAJ

Po 1000 sprzedanych wód i ani jednej reklamacji, zdecydowaliśmy się zmienić nasze reklamy. Już oferujemy 100% zwrot gotówki za zamówienie, jeśli nasze produkty ekologiczne nie przyniosą efektu. Gwarancja satysfakcji wpłynęła bardzo dobrze na naszą działalność, gdyż przekonała dużo nowych klientów do wypróbowania produktu bez żadnego ryzyka.

Do dnia dzisiejszego dalej tylko my osobiście (ja, mój syn i córka) odpowiadamy na wszystkie wiadomości na Facebooku i Instagramie, bo wiemy, że osobiste podejście jest bardzo ważne i choć wymaga czasu, uważamy, że warto. Dowodem na to jest ponad 1600 pozytywnych komentarzy na temat naszych produktów ekologicznych w Posce.

Zobacz produkt TUTAJ

Dla czego nasze produkty są unikalne?

Główną różnicą w całym procesie produkowania jest to, że w unikalny sposób dbamy o nasze organiczne ogrody rumiankowe. Nasza wydajność jest 2 razy niższa od średniej, ale jakość jest nieporównywalna, a to jest to, co klienci chwalą najbardziej. Wynika to z faktu, że nie pozwalamy sobie nawet na stosowanie organicznych nawozów. Jedyne czym traktujemy nasze pola to nasz „tajny” wywar, który powstaje według biodynamicznej receptury.

W pełni księżyca zbieramy pokrzywę, którą następnie wykorzystujemy jako główny składnik naszego wywaru. Odwar ten usuwa wszelkie choroby i zachowuje lecznicze właściwości rumianku, które posiada nasza woda rumiankowa. Wierzymy, że jedną z tych właściwości jest jej wyjątkowe działanie na egzemę, jakiego nie posiada żaden inny hydrolat na rynku.

Nie skupiamy się na sprzedaży, ale na zadowalaniu potrzeb naszych klientów, którzy odwdzięczają się nam swoją lojalnością.  Rozpoczęliśmy naszą działalność z takim sposobem myślenia i będziemy go podążać po drodze. Jeśli chcesz również wypróbować naszą organiczną wodę rumiankową na egzemę, możesz to zrobić TUTAJ.

Sprawdź najlepszą ofertę na ten produkt TUTAJ

Zobacz najlepszą ofertę z produktem TUTAJ

Obecnie współpracujemy z centrum logistycznym w Polsce i wszystkie zamówienia są dostarczane w ciągu 24-48 godzin za pośrednictwem firm kurierskich DPD i InPost.

A dla tego, że przeczytałeś całą naszą historię, wygenerowaliśmy dla Ciebie kod promocyjny na 20% zniżki na pierwsze zamówienie: ina20. Możesz  zobaczyć i inne produkty naszej rodzinnej marki, które również mają niesamowite naturalne właściwości lecznicze, na naszej stronie internetowej.

👇Kliknij na poniższy przycisk, żeby zobaczyć nasze produkty. 👇

 

"Cel wykraczający poza zysk: jak nasza marka wywiera wpływ”

W InaEssentials wierzymy w odwdzięczanie się społecznościom, które nas wspierały. Dlatego z dumą oferujemy możliwość zatrudnienia się w naszej firmie członkom grup mniejszościowych, pomagając im w utrzymaniu się oraz zapewniając im środki do życia i lepszą przyszłość. Wybierając nasze ekologiczne produkty, nie tylko poprawiasz własne zdrowie i urodę, ale także pozytywnie wpływasz na życie innych. Dołącz do nas i zmieniaj świat już dziś.