Subskrypcja INA! Czerwiec 2024.

Uzyskaj wczesny dostęp już teraz.

Zostaw swój adres e-mail poniżej i dołącz jako jeden z pierwszych.

Co daje subskrypcja INA?

1. -50% zniżki

Wybierasz produkty, które chcesz otrzymywać - zawsze z 50% rabatem.

2. Dostawa i anulowanie

Możesz wybrać dostawę co 30, 45 lub 60 dni. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie za pomocą 1 przycisku.

3. Prezenty o wartości ponad 400 zł

W ramach subskrypcji INA otrzymujesz prezenty o wartości ponad 400 zł rocznie.

4. Osobiste konto subskrypcji

Po dokonaniu subskrypcji otrzymasz konto, z którego możesz samodzielnie zmieniać daty, pomijać dostawę i zmieniać produkty za pomocą 1 przycisku.

Subskrypcja INA

Wszystko, co musisz wiedzieć:

Pomyśl o subskrypcji INA jak o Netflixie kosmetyków organicznych - ale zdrowszych dla Ciebie. Możesz wybrać produkty INA, jakie chcesz, aby były wysyłane pod Twoje drzwi co 30, 45 lub 60 dni.
Jako cenny członek naszej rodziny otrzymujesz 50% rabatu na produkty objęte subskrypcją przez cały okres jej trwania. Możesz subskrybować dowolne produkty (dotyczy to nawet jednego produktu!).

*Otrzymasz darmową wysyłkę przy zamówieniach powyżej 229.99 zł!
*Nie możesz dodać bezpłatnego produktu do swojej subskrypcji.

  • 50% ZNIŻKI na wszystkie produkty w ramach subskrypcji przez cały okres jej obowiązywania.
  • Ekskluzywne PREZENTY o łącznej wartości ponad 400 zł. rocznie.
  • Osobista uwaga i troska.

Subskrypcja INA jest dostępna tylko dwa razy w roku, w czerwcu i listopadzie. Zapisy trwają dwa dni lub do wyczerpania wszystkich wolnych miejsc. Nie przyjmujemy nowych członków poza tymi okresami. Naszym celem jest zapewnienie specjalnego i wyjątkowego doświadczenia członkom naszej społeczności.

Tak, każdy może dołączyć do subskrypcji, ale liczba dostępnych miejsc jest ograniczona. Łączna liczba miejsc zostanie ogłoszona na kilka tygodni przed otwarciem subskrypcji.
Jeśli chcesz zapewnić sobie wczesny dostęp i otrzymać go przed wszystkimi innymi, zostaw swój adres e-mail pod następującym linkiem: https://inaessentials.pl/pages/wczesny-dostep-do-subskrypcji-ina

Koszt spersonalizowanego pudełka subskrypcyjnego będzie zależał od liczby i rodzaju produktów, które zdecydujesz się dodać. Jednak wszystkie wybrane produkty będą dostępne po obniżonej cenie o 50% od ich regularnego kosztu przez cały okres subskrypcji. Oznacza to, że zaoszczędzisz połowę ceny regularnej na wszystkie produkty, które zdecydujesz się umieścić w swoim pudełku subskrypcji.
Płacisz obniżoną cenę produktów i wysyłkę, jeśli zamówienie jest mniejsze niż 229.99 zł. Nie ma żadnych dodatkowych opłat ani zobowiązań.

Automatycznie za pomocą karty debetowej / kredytowej lub PayPal. Termin płatności zależy od wybranego przez Ciebie harmonogramu dostaw. Nie musisz płacić za wszystkie nadchodzące miesiące z góry, a jedynie za pierwszą dostawę w momencie subskrypcji. Koszt każdej kolejnej dostawy zostanie automatycznie potrącony z Twojej karty tuż przed datą dostawy.

Koszt dostawy:
Paczkomat - 12.99 zł.
InPost dostawa do domu (1-2 dni robocze) - 14.99 zł.
Za zamówienia powyżej 229,99 zł dostawa jest darmowa 😊

Płatności są akceptowane tylko kartą debetową/kredytową lub PayPal.
Rozumiemy, że niektórzy z Was preferują opcję płatności za pobraniem, ale niestety w tej chwili nasz system subskrypcji nie obsługuje płatności gotówką. Dokładamy wszelkich starań, aby Twoje życzenie spełniło się w przyszłości.

Wszystkie pierwsze zamówienia subskrypcyjne są wysyłane natychmiast po skompletowaniu zamówienia. Pozostałe dostawy realizowane są zgodnie z wybranym przez Państwa terminem dostawy. Wszystkie przesyłki są wysyłane w dniu roboczym.

1. Blokada witryny:
W dniu otwarcia Subskrypcji strona zostanie zablokowana o godzinie 12:00. Osoby, które zostawiły swoje e-maile w ramach wczesnego dostępu: https://inaessentials.pl/pages/wczesny-dostep-do-subskrypcji-ina , otrzymają tajne hasło e-mailem tego samego dnia. Za pomocą tego hasła mogą zalogować się do serwisu i uzyskać dostęp do Subskrypcji.

2. Odblokowanie witryny:
O godzinie 19:00 odblokujemy stronę dla wszystkich. Jeśli będą jeszcze wolne miejsca, każdy będzie mógł dołączyć do subskrypcji. Podczas naszej pierwszej premiery w styczniu 70% miejsc zostało zajętych podczas wczesnego dostępu. Dlatego radzimy zostawić swój adres e-mail w formularzu wczesnego dostępu TUTAJ.

Subskrypcja kończy się w momencie wyczerpania wszystkich dostępnych miejsc lub 2 dni po otwarciu.

Ty wybierasz:

  • Co 30 dni
  • Co 45 dni
  • Co 60 dni

Po złożeniu pierwszego zamówienia na subskrypcję automatycznie aktywuje się osobiste konto subskrypcyjne. To konto umożliwia łatwe zarządzanie subskrypcją, takie jak edytowanie produktów lub dni dostawy, pomijanie dostaw lub anulowanie subskrypcji. Otrzymasz wiadomość e-mail z dodatkowymi informacjami o swoim koncie.

Aby zalogować się na swoje konto, wejdź na naszą stronę internetową i kliknij w menu "Subskrypcja INA", a następnie wybierz "Konto subskrypcyjne". Wpisz swój adres e-mail i kod, który został wysłany do Ciebie e-mailem lub SMS-em.

Możesz :) Zawsze możesz edytować produkty lub dni dostawy na swoim koncie subskrypcji. Możesz pominąć dostawę (zostajesz nadal subskrybentem), zmienić dzień dostawy (na przykład, jeśli jesteś na wakacjach!) lub zrezygnować z subskrypcji jednym kliknięciem. Mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej! ❤️

Nie, kody promocyjne nie mają zastosowania do zamówień subskrypcyjnych.

Zapraszamy do kontaktu z działem obsługi klienta TUTAJ. Chętnie pomożemy Ci w każdej chwili.